KXDMoto

O nas

dowiedz sie.wiecej.o.nas

chcesz nowych
ekscytujących wyzwań?

A teraz trochę inaczej… Nie jesteśmy firmą, która z motoryzacją jest związana tylko w godzinach pracy, to nie tak! Zgodnie z mottem: „Jeżeli robisz to, co kochasz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. A my benzynę mamy we krwi! Każdy członek naszej firmy jest pasjonatem motoryzacji! Co to oznacza?

person1Y.jpg

Codzienne wyzwana

To jest coś co lubimy najbardziej! To właśnie wyzwania i konieczność sprostania im, sprawia że rozwijamy się na każdej płaszczyźnie. Z całą pewnością możemy stwierdzić że dla ekipy MOTOKRAFT, nie ma rzeczy niemożliwych. To dlatego nasi klienci mogą nam zaufać i cieszyć się motoryzacją tak jak my. Wasze opinie są dla nas wyznacznikiem tego, że obraliśmy dobrą drogę.

Tworzymy najlepszy zespól

Jako jedyni, nie tylko zajmujemy się sprzedażą i serwisem ale i rozwojem technologicznym kolejnych modeli, tak aby jak najwięcej czerpać przyjemności z jazdy! Dlatego jesteśmy otwarci na wasze opinie, spostrzeżenia, również osobiście podczas testów, konsultujemy wspólnie kwestię “Czy jest coś co można poprawić?”. – Kolejna rzecz, która nas wyróżnia. Tylko u nas klienci będą mieli możliwość, jazdy próbnej na naszym prywatnym torze Off Road!!!

0
Zadowolonych klientów
0
Zespół
0
Lat doświadczenia
0
Sprzedanych pojazdów
Scroll to Top